Green Suburb

Reference

Ukázka z referencí od studentů, jazykových škol, univerzit a dalších institucí.

•Jsi-li můj student, budu ráda, když mi pošleš aktuální hodnocení :) •

španělská vlajka.jpeg
vlajka-cr-velka.jpeg

Kristýna

studentka španělštiny, B1/2

Eva je neskutecny dar z nebes. Snuska trpelivosti :) Pomaha mi hlavne v prohloubeni komunikacnich dovednosti, obcas potrapi s gramatikou, ale jen do te miry, aby me to bavilo. Prinasi do hodin zajimave clanky, texty pisnicek, temata,..potvrzenim moji spokojenosti je i 3leta pravidelna navsteva jejich hodin :)

vlajka-cr-velka.jpeg
španělská vlajka.jpeg

Claudia

studentka češtiny na UCM v Madridu, A1

He disfrutado mucho del curso. Ha estado muy bien planteado puesto que he aprendido bastante acerca de la cultura. Gracias por todo!

Vinay

student češtiny pro cizince, A1

vlajka-cr-velka.jpeg
indická vlajka.jpeg

i am foreigner and i am learing Czech with Ms. Eva , she is best teacher and she know the best method to teach people , her teaching method is super and during her class she used to teach in different way by playing games , coloured pictures and other tools so that you can grasp the language better , as Czech language is very tough and with her teaching method she made it quite simple and easier Ms. Eva is excellent trainer and experience teacher 

Ana

studentka češtiny na UCM v Madridu, A1

vlajka-cr-velka.jpeg
španělská vlajka.jpeg

Me ha encantado pasar este cuatrimestre aprendiendo contigo, me ha encantado aprender algo de checo (hace varios años que me habría gustado hacer esto y me ha hecho mucha ilusión poder hacerlo). Ojalá vuelvas a darme clase en el futuro. ¡Muchas gracias!

vlajka-cr-velka.jpeg
španělská vlajka.jpeg

Dům zahraniční spolupráce (DZS)

Posudek o působení na Lektorátu češtiny na Univerzitě Complutense v Madridu

(...) Jako lektorka českého jazyka a literatury měla na starost nejen samotnou přímou výuku studentů i širší veřejnosti, ale také se jí během krátkého času jejího působení podařilo zorganizovat online akce za účelem šířit českou kulturu a seznamovat studenty i ostatní zájemce s českými reáliemi a možnostmi studia v České republice. (...) Za jejího krátkého, pouze několikaměsíčního působení doznal lektorát českého jazyka na Universidad Complutense v Madridu pozitivního nárůstu studentů, což je velký příslib do budoucnosti výuky českého jazyka a literatury na tomto pracovišti. Ocenění práce lektorky vyjádřil též děkan Filologické fakulty UCM. (...)

Martina R.

studentka španělštiny, B1

Evě dávám podtrženou 1. Hodiny připravené, mají spád, zná odpověď za každou záludnost studenta a hlavně cizím jazykem vládne, během hovoru se neopravuje, jak je často slyšet u jiných českých lektorů.

španělská vlajka.jpeg
vlajka-cr-velka.jpeg